fbpx

Adventrue-safari-camp

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby przeżyć przygodę życia, to nasze wyprawy tworzymy właśnie dla ludzi takich jak Ty.

Adventrue to odkrywanie prawdziwego oblicza Czarnej Afryki, a także Ameryki Łacińskiej i Północnej. Chcemy dzielić pasję podróżowania z innymi, by wspólnie podejmować się nowych wyzwań. Zależy nam, byście podczas obcowania z dziką przyrodą zrozumieli jej rytm, a także doświadczyli różnorodności i potęgi natury.

To istny ocean, osobna planeta, różnorodny, przebogaty kosmos.

Tylko w wielkim uproszczeniu, dla wygody, mówimy – Afryka

Ryszard Kapuściński

W spotkaniach z lokalną ludnością przekonamy się, jak niewiele potrzebujemy na drodze do szczęścia. Nasi goście nie muszą martwić się, żadnymi ukrytymi opłatami, ponieważ działamy w pełni transparentnie. Jesteśmy pełnoprawnie działającym biurem, posiadającym zawsze aktualną Gwarancję Ubezpieczeniową, a także wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki. Posiadamy również przeszkolenie medyczne i za każdym razem zabieramy profesjonalnie wyposażoną apteczkę. W ofercie Adventrue znajdziecie wyprawy do takich miejsc jak Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik, RPA, Lesotho, Suazi, Zambia, Malawi, Angola, Kolumbia, Kostaryka, Kanada.

Za dwadzieścia lat będziesz bardziej żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Mark Twain

Adventrue to prawdziwa przygoda, która nie ma nic wspólnego z nastawioną na komercję turystyką. Nie interesuje nas zaliczenie kolejnych atrakcji, ale eksplorowanie nowych terenów w niewielkich grupach samodzielnych i ciekawych świata ludzi.

W wyprawach Adventrue może wziąć udział każdy, bez względu na kondycję, wiek, płeć, religię i przekonania. To proste. Wsiądź z nami do terenówki, łódki, na rower, motocykl czy pieszo i razem rozpocznijmy niezapomnianą wyprawę bezdrożami tych cudownych kontynentów. Podziwiaj wspaniałe i niezmącone przez człowieka krajobrazy, pełne przebogatej roślinności i dzikich zwierząt. Odkrywaj niezwykłe plemiona, ich kulturę i obyczaje, ginące religie oraz piękne brzmiące języki.

Nasze trasy nie prowadzą typowymi turystycznymi szklakami jak większość oferowanych na rynku wycieczek. Dzięki off-roadowemu doświadczeniu i świetnie przygotowanym samochodom, możemy docierać do miejsc zarezerwowanych tylko dla wytrawnych podróżników. Dzięki dużemu doświadczeniu, także w off-roadzie i profesjonalnie przygotowanej wyprawie, możemy docierać do miejsc zarezerwowanych tylko dla wytrawnych podróżników.

Afryka jest ciepła, Afryka jest wielka i zniewalająca!

Pokochasz Afrykę, a ona wypali trwały ślad w Twoim sercu…. potem będziesz tęsknił.

Jacek Pałkiewicz

Nasze programy projektujemy i układamy sami. Wszystkie nowe trasy są wcześniej przez nas osobiście sprawdzane i testowane. Sprawia to, że nasze wyprawy są autentyczne i pozbawione przypadkowych miejsc.

Mamy wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności, aby zapewnić bezpieczeństwo w każdych warunkach. Wiemy, że miejsca, które odwiedzimy i sposób w jaki będziemy je poznawać, pozwolą Wam odpocząć od zgiełku europejskich miast, odnaleźć spokój i harmonię, a doznania te będą miały charakter autoterapeutyczny.

Każdą wyprawę prowadzi dwóch doświadczonych przewodników z Polski, dzięki temu możemy zadbać o bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie działamy na zasadzie brokera i nie wysyłamy ludzi w obce ręce na wyjazdy, które nie zostały przez nas przygotowane. Już niebawem w naszej ofercie nowe kierunki: Uganda, Rwanda, Madagaskar, Peru, Ekwador, Etiopia i wiele innych.

en_US