Referencje

"Adventrue organizowało dla naszej firmy 3-dniowy, off-roadowy event na 80 osób, który wyszedł doskonale. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim znakomita atmosfera to jest to co cechuje imprezy organizowane przez Igora i Łukasza. Sam miałem ogromną przyjemność uczestniczyć również w wyprawie z Adventrue do Zambii, Zimbabwe, Malawi i Mozambiku. Ten wyjazd można śmiało nazwać wyprawą życia, chłopaki z Adventrue skutecznie potrafią zarazić wszystkich pasją do Afryki i podróżowania. Wszystkim gorąco polecam wyprawy z Adventrue – to inny wymiar podróży, to prawdziwa przygoda, której nie da się zapomnieć".

- JAKUB DERENG-DYMITROWICZ, V-ce prezes Agencji reklamowej CzART

strugala"Jako wieloletni organizator imprez turystycznych w Polsce i na świecie, w tym ekstremalnych wypraw turystyki kwalifikowanej ( Azja, Afryka, Ameryka Południowa) jestem osobiście zaangażowany i odpowiedzialny za organizacje imprez firmy Adventrue. Moje życie zawodowe to 30 lat pracy w branży turystycznej w renomowanych biurach podróży takich jak Almatour, Orbis... Byłem współtwórcą i działaczem Polskiej Izby Turystyki, Dolnośląskiej Izby Turystyki, Fundacji Convention Bureau Wrocław. Przedstawiony program spełnia wszystkie wymagania dobrze przygotowanej, ciekawej imprezy, popartej osobistym doświadczeniem i udziałem właścicieli firmy".

- BRONISŁAW STRUGAŁA
Doświadczenie - Prezes Zarządu - hala ludowa , dyrektor wrocławskiego oddziału biura podróży Orbis, właściciel biura podróży Remedium, dyrektor biura podróży Almatur organizator ekstremalnych wypraw trekkingowo-alpinistycznych, naukowo- badawczych, eksploracyjnych, (Afryka, Azja, Ameryka Południowa)

"Miałem przyjemność uczestniczyć w organizaowanej przez Adventrue wyprawie do Zambii, Malawi i Mozambiku. Igor i Łukasz pokazali nam Afrykę w najlepszy możliwy sposób, a ich profesjonalizm i zaangażowanie były godne podziwu. Polecam wszystkim wyjazd z Adventrue, jeśli ktoś chciałby poznać prawdziwą Afrykę, to tylko z nimi. Panowie organizowali nam również dwudniowy event firmowy dla 40 osób - Hyundai Cup. Była to nasza najlepsza impreza firmowa w historii, a dawka adrenaliny i atmosfera jaką stworzyli była niepowtarzalna. Gorąco Polecam !"

- ADAM PARZONKA, Country Manager Hyundai

"Z prawdziwą przyjemnością polecam wyprawy organizowane przez zespół Adventrue. Namibia to dziewiczy, ale niesamowicie piękny kraj, dzięki profesionalizmowi i doświadczeniu organizatorów nic nie odwracało mojej uwagi od jej pięknych krajobrazów. Dziękuję za wspaniałą atmosfęrę a przede wszystkim prawdziwą pasję ekipy."

- MATEUSZ POZNAŃSKI, Dyrektor Banku, Pion Bankowości Detalicznej ING Bank Śląsk

"Serdecznie dziękuje firmie Adventrue za wzorową organizację wyprawy do Botswany, Zimbabwe i Namibi. Przez cały okres wyprawy organizatorzy zachowali profesjonalizm i elastyczność. Polecam Adventrue jako firmę świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie. Podróży z Adventrue nie można nazwać inaczej niż PRZYGODĄ ŻYCIA. Jeśli poszukujecie wygód, paskudnych drinków z all-inlusive i basenów z podgrzewaną wodą, to zdecydowanie odradzam. Jeśli natomiast chcecie doświadczyć traperskiej przygody, zanurzyć się głęboko w Afryce, zobaczyć jak naprawdę wygląda życie rdzennych mieszkańców tego ogromnego kontynentu, zajrzeć w miejsca, gdzie turyści nie zaglądają i to wszystko we wspaniałej atmosferze pionierskiej przygody, to trafiliście pod właściwy adres. Uwaga na efekt uboczny! Nigdy już nie przestaniecie marzyć o powrocie do Afryki!"

- MICHAŁ TRUCHANOWICZ, Microsoft, Key Account Manager

"Uczestnicy Misji Namibia oceniają wyprawę jako jedną z najatrakcyjniejszych, jakie mieli okazję przeżyć. Twierdzą, że był to wspaniały wyjazd, pełen przygód i wrażeń, a dawka adrenaliny i atmosfera, jaką stworzyli organizatorzy, była niepowtarzalna. Dodają także, że to jedna z takich wypraw, która wryje się w pamięć na bardzo, bardzo długo – rewelacyjna, niezapomniana przygoda na całe życie..."

Miesięcznik branżowy - CRN nr 7/2015