Projekt Namibia 2018

 

POBIERZ PROGRAM wyprawy do Namibii

PRZYGODA W NAMIBII 2018

TERMIN: 16.11-01.12.2018

KRAJ: NAMIBIA

MIEJSCA i AKTYWNOŚCI:

Pustynia Namib, Sossusvlei, Swakopmund (quady i sandboarding na wydmach), rejs katamaranem po Atlantyku, kolonia kotików afrykańskich,rzeka Ugab, rzeka Aba-Huab, masyw Brandberg, Twyfelfontein, Damaraland, spotkanie z buszmenami ludu Damara, Elephant Song Camp, Palmwag, off-road kanionami i korytami rzek Hoanib, Hoarusib i Khumib, Purros, ludzie Himba, ludzie Herero, safari z dzikimi zwierzętami (poszukiwania pustynnych słoni), Kaokoland, wodospady Epupa, rzeka Kunene, farma gepardów, spotkanie z nosorożcami w Waterberg Plateau - wspólne wieczory przy ognisku pod gwiazdami, najlepsze zachody i wschody słońca i wiele innych niezapomnianych chwil. Największa przygoda życia!

Obowiązkowo auta terenowe, namioty i zgrana ekipa:-) wyjątkowe miejsca, doskonałą atmosfera, zabawa i szkoła życia! Trasa jaką przemierzymy jest wynikiem kilkunastu podróży po Namibii, z dala od uczęszczanych szlaków.

AFRYKA CZEKA NA CIEBIE......!

TYLKO 14 MIEJSC

 
 
Jeśli szukacie przygody i kontaktu z naturą, jesteście samodzielni, a przy tym chcecie eksplorować nowe tereny w niewielkiej grupie, to nasza wyprawa jest właśnie dla Was.

Dla kochających przestrzeń i wolność Namibia to pozycja obowiązkowa. Obszar trzykrotnie większy od Polski a zamieszkały jest jedynie przez dwu-milionową serdeczną ludność. Zapierające dech w piersiach widoki, obce plemiona, bogata roślinność i dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisko zauroczą każdego bez wyjątku.
Księżycowa Namibia, wraz z wybrzeżem Atlantyku zaspokoją nawet najbardziej wybrednych podróżników. Karmienie pelikanów, możliwość obserwowania dzikich delfinów z pokładu 45 stopowego katamaranu, wizyta w ogromnej kolonii kotików, offroad samochodami terenowymi, szaleństwa quadami na wydmach pustyni - to dawka adrenaliny, która na długo zapadnie w pamięci.
Piękno namibijskiej ziemi ma pełne mocy, ostre kolory. I choć to przyjazne i kojące miejsce – zawsze traktujmy je z szacunkiem i pokora bowiem jesteśmy tu tylko gośćmi. Jeśli szukacie przygody i kontaktu z naturą, a przy tym chcecie eksplorować nowe tereny, to nasza wyprawa jest właśnie dla Was.