Dlaczego z Adventrue?

 
ADVENTRUE – Podróżuj Bezpiecznie z Profesjonalną ekipą!
 
 

Każdą wyprawę prowadzi dwóch doświadczonych przewodników z Polski, dzięki temu możemy zadbać o Wasz komfort i bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach.

 
 
 
 

Wszystkie programy dostępne w ofercie Adventrue są w 100% autorskie i zostały przez nas osobiście i skrupulatnie przygotowane, a także kilkukrotnie przetestowane przed każdą nową wyprawą.

 
 
 
 

Doskonałe, często osobiste relacje z lokalną ludnością pozwalają nam na lepsze zrozumienie odwiedzanego kraju.

 
 
 
 

Dzięki dużemu doświadczeniu, także w off-roadzie i świetnie przygotowanym samochodom, możemy docierać do miejsc zarezerwowanych tylko dla wytrawnych podróżników.

 
 
 
 

Każdy film oraz każde zdjęcie umieszczane w ofercie Adventrue zostało wykonane podczas naszych wypraw w miejscach, które odwiedzamy razem z Wami. Nie opowiadamy bajek.

 
 
 
 

Nie działamy na zasadzie brokera i nie wysyłamy ludzi w obce ręce na wyjazdy, które nie zostały przez nas przygotowane. Nasze trasy nie prowadzą typowymi turystycznymi szklakami jak większość oferowanych na rynku wycieczek.

 
 
 
 

Nasi goście nie muszą martwić się, żadnymi ukrytymi opłatami, ponieważ działamy w pełni transparentnie.

 
 
 
 

Posiadamy również przeszkolenie medyczne i za każdym razem zabieramy na wyprawę profesjonalnie wyposażoną apteczkę.

 
 
 
 

Jesteśmy pełnoprawnie działającym biurem, posiadającym aktualną Gwarancję Ubezpieczeniową Signal Iduna, a także Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki.

 
 
 
 
Nie ryzykuj! Zaufaj nam i jedź z Adventrue!