Incentive

Coraz popularniejsza formuła wyjazdów firmowych zmienia się i ewoluuje. Z krótkich, dwu-, trzydniowych wyjazdów bliskich miejsca pracy rozwija się w zagraniczną przygodę, trwającą od 5 do nawet 14 dni. To okazja nie tylko do wyjazdu motywującego dla pracowników, czy nagrody dla partnerów, ale również sposobność poszerzenia horyzontów i wiedzy o świecie. Większość z nas odwiedziła już wiele miejsc na różnych kontynentach we wspaniałych hotelach, gdzie dni podobne do siebie leniwie upływały przy basenie z drinkiem w ręku. Jeżeli zawsze marzyliście o prawdziwej przygodzie, jeżeli chcielibyście coś zmienić, złamać standardy i poczuć adrenalinę, to najwyższy czas na incentive by ADVENTRUE.

Zabieramy w miejsca dalekie od turystycznych resortów. Wystawne kolacje zamienimy na najwspanialsze lokalne potrawy w restauracjach miliona gwiazdek. Przenosimy się w miejsca, w których czas się zatrzymał, a status materialny nie będzie mieć żadnego znaczenia.

W licznych rezerwatach przyrody (niejednokrotnie wielkości krajów Europy) zawrzesz bliższą znajomość z dzikimi zwierzętami. Słonie, hipopotamy, a nawet hieny będą częstymi gośćmi naszych obozowisk. Interakcja z dziką afrykańską przyrodą zmienia percepcję świata. Spotkania z tubylcami i dzikimi plemionami pozwolą na lepsze zrozumienie otaczającego nas świata, a często odpowiedź na pytanie, czego i ile tak naprawdę potrzebuje człowiek na drodze do szczęścia.

Oferujemy kontrolowaną przygodę, w której to sami ustalacie poziom adrenaliny swoich gości. Wieloletnie doświadczenie Adventrue w eksplorowaniu Afryki i innych zakątków świata umożliwi Wam poznanie miejsc niedostępnych dla zwykłego turysty.

Co więcej, produkcja filmowa, która jest zarówno pasją, jak i zawodem jednego z właścicieli Adventrue pomoże stworzyć niezapomnianą pamiątkę stanowiącą wideo i fotorelację Waszych zmagań w kosmicznym świecie przyrody i wyjątkowych ludzi zwanym AFRYKĄ.

ZAUFALI NAM
ab
komputronik
max
samsung
nootebooki
czart
bfc