Event

Chcesz zintegrować swoich pracowników? Zorganizujemy zajęcia, w których działania ludzi będą spajać ich umiejętności i współpracę. Odpowiedzialność i praca zespołowa to podstawa naszych off-roadowych przepraw. W terenowym aucie lub na quadzie poczujesz dawkę adrenaliny, która na długo naładuje twoje baterie. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą pojazdów terenowych, także w skrajnych warunkach.

Zorganizujemy dla twoich pracowników gry terenowe lub zajęcia linowe, pozwalające nabrać pewności siebie oraz przezwyciężyć własne lęki. Dla miłośników adrenaliny i broni zainscenizujemy paintballową wojnę. Jeśli to za mało, zabierzemy na prawdziwą strzelnicę, gdzie pod okiem instruktorów postrzelasz z różnych typów broni współczesnej takich jak: Ak-47(Kałasznikow), shotgun czy Berreta.

Aby nie odrywać Cię od zabawy, przygotujemy obiad polowy w terenie. Jeśli masz ochotę skorzystać z basenu podczas swojego eventu, proponujemy Ci zapoznać się z ofertą gier wodnych. Podwodny hokej to młoda dyscyplina, jednak doświadczeni zawodnicy pokażą, jak grać i przybliżą twojemu zespołowi ten fascynujący sport. A może waterpolo? To dyscyplina, gdzie drużyny rywalizują ze sobą jak na boisku piłkarskim, ale w wodzie – zabawa jest jeszcze bardziej emocjonująca. Basen to doskonałe miejsce, żeby zacząć przygodę z nurkowaniem.

Proponujemy również intro nurkowe. Większość ludzi najprawdopodobniej nigdy nie miała styczności z akwalungiem i oddychaniem pod wodą. Pierwszy raz możesz umożliwić wszystkim uczestnikom podróż w nieznane.

Sezon zimowy to również doskonały czas na integrację. Poza normalną ofertą zimową, jak narty zjazdowe czy sanki, proponujemy kulig sześcioosobowymi saniami ciągniętymi przez konia po dzikich lasach Beskidu Niskiego. Doświadczony przewodnik pomoże poszukać śladów zwierząt oraz przybliży zwyczaje wilków i niedźwiedzi, spotykanych do dzisiaj w Beskidach. Kulminacyjnym punktem wyjazdu zimowego będą wyścigi psich zaprzęgów. Osobiście poprowadzisz psi zaprzęg pod okiem doświadczonego maszera. Oferta zimowa zmieni na zawsze twoją percepcje świata przyrody i zwierząt żyjących w Polsce.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej oferty i wypracować program eventu szytego na miarę Twojego zespołu.

ZAUFALI NAM
ab
komputronik
max
samsung
nootebooki
czart
bfc