Projekt Namibia 2018

 

PROJEKT NAMIBIA 2018

TERMIN: 22.04-08.05.2018

KRAJE: NAMIBIA

MIEJSCA i AKTYWNOŚCI: Pustynia Namib, Soussusvlei, Swakopmund, quady i sandboarding na wydmach, rejs katamaranem po Atlantyku, kolonia kotików afrykańskich, Ugap River, Aba-Huab River, masyw Brandberg, Twyfelfontein, buszmeni Damara, Damaraland, Palmawg, wspaniały off-road kanionami i korytami rzek Hoanib, Hoarusib i Khumib, magiczne Purros, liczne safari z dzikimi zwierzętami (poszukiwania czarnych nosorożców oraz pustynnych słoni), Kaokoland, Epupa Falls, Himba, Herrero, Kunene River, Ruacana Falls, farma gepardów, spotkanie z nosorożcami w Waterberg Plateau - wspólne wieczory przy ognisku pod baldachimem z gwiazd, najwspanialsze zachody i wschody słońca i wiele innych niezapomnianych przeżyć zapierających dech w piersiach! Jak zwykle auta terenowe, namioty i doborowe towarzystwo:-) Poza wyjątkowymi miejscami gwarantujemy doskonałą atmosferę i świetną zabawę, której długo nie zapomnicie!

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 
Jeśli szukacie przygody i kontaktu z naturą, jesteście samodzielni, a przy tym chcecie eksplorować nowe tereny w niewielkiej grupie, to nasza wyprawa jest właśnie dla Was.

Dla kochających przestrzeń i wolność Namibia to pozycja obowiązkowa. Obszar trzykrotnie większy od Polski a zamieszkały jest jedynie przez dwu-milionową serdeczną ludność. Zapierające dech w piersiach widoki, obce plemiona, bogata roślinność i dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisko zauroczą każdego bez wyjątku.
Księżycowa Namibia, wraz z wybrzeżem Atlantyku zaspokoją nawet najbardziej wybrednych podróżników. Karmienie pelikanów, możliwość obserwowania dzikich delfinów z pokładu 45 stopowego katamaranu, wizyta w ogromnej kolonii kotików, offroad samochodami terenowymi, szaleństwa quadami na wydmach pustyni - to dawka adrenaliny, która na długo zapadnie w pamięci.
Piękno namibijskiej ziemi ma pełne mocy, ostre kolory. I choć to przyjazne i kojące miejsce – zawsze traktujmy je z szacunkiem i pokora bowiem jesteśmy tu tylko gośćmi. Jeśli szukacie przygody i kontaktu z naturą, a przy tym chcecie eksplorować nowe tereny, to nasza wyprawa jest właśnie dla Was.